Altea Santa Rosalia Villas
Enorme 391 m² gelijkvloerse villa met 3 slaapkamers en 2…
Te koop Vanaf
€973.000
Orihuela Costa, Playa Flamenca II, Orihuela, La Vega Baja, Alicante, Valencian Community, 03189, Spain
Te koop Vanaf
€995.000
INSTAPKLARE enorme 225 m² luxe villa met 5 slaapkamers en 5 badkamers gelegen in een groene zone van Orihuela Costa op enkele minuten rijden van de prachtige stranden. De villa heeft een zeer ruime living met moderne open keuken en vele schuiframen die toegang geven naar de terrassen en tuin met groot privé zwembad. Er liggen 4 slaapkamers op de gelijkvloerse verdieping en in de kelderverdieping is er een grote garage en nog een kamer.
Op het 800 m² perceel hebt u alle ruimte om van de tuin te genieten en zijn er diverse parkeerplaatsen.
Alle luxe is inbegrepen in deze villa zoals airco warm/koud met warmtepomp, alle keukentoestellen, Led verlichting, garage, elektrische rolluiken en zoveel meer.
De luxe villa ligt in een groene zone van Orihuela Costa en op enkele minuten afstand van de prachtige stranden. Alle faciliteiten liggen op wandelafstand zoals restaurants, bars, supermarkten en andere. Het grote Zenia Shopping center ligt op wandelafstand. Aan de stranden van Orihuela Costa en Torrevieja kan u alle watersporten beoefenen. Rond de villa zijn er tal van golfterreinen.
Alicante en Murcia luchthaven liggen op 40 minuten rijden.
Enorme luxe villa in een prachtige groene zone !
Enorme 391 m² gelijkvloerse villa met 3 slaapkamers en 2…
€973.000
Moderne 133 m² luxueuze zuidgerichte gelijkvloerse villa met 3 slaapkamers…
€479.900