Mirador Santa Rosalia Lake Apartments
Luxueuze ruime appartementen met 2 of 3 slaapkamers en 2…
Te koop From
€315.900
Pilar de la Horadada, el Baix Segura / La Vega Baja, Alicante, Valencian Community, 03190, Spain
Te koop Vanaf
€379.900
Ruime luxe zuidgerichte appartementen met privé zwembad en met 3 slaapkamers en 2 badkamers en zeer groot terras in Pilar De La Horadada op maar 2 km van de Torre De La Horadada stranden. De appartementen hebben een living met moderne open keuken en schuiframen die toegang geven naar het grote frontterras. Het kleine luxe complex telt maar 6 appartementen.
Gelijkvloers appartement met ruim 92 m² terras en 25 m² privé zwembad = 379900 €
Penthouse met frontterras en enorm 91 m² terras en 15 m² privé zwembad = 399900 €
In de prijzen is alle luxe inbegrepen zoals airco warm/koud, alle keukenyoestellen Bosch, Led verlichting binnen en buiten, elektrische rolluiken,
Het kleine luxe complex is gelegen op wandelafstand van het cemtrum van Pilar De La Horadada met de vele restaurants en tapas bars. Op het strand van Torre De La Horadada kan u allerlei watersporten beoefenen zoals kayakken, surfen, paddlesurf of u kan een boot met of zonder vaarbewijs huren en uw anker uitgooien waar u maar wil om te snorkelen. De gratis modderbaden van Lo Pagan liggen ook op fietsafstand,. Het overdekte shopping center Dos Mares ligt op 3 km fietsafstand. Het grote shopping center Zenia Boulevard met de vele trendy winkels ligt op 10 minuten rijden.
De luchthaven van Alicante ligt op 45 minuten rijden, die van Murcia Corvera op 35 minuten rijden.
Prachtige luxe appartementen op minder dan 2 km van de stranden !
Luxueuze ruime appartementen met 2 of 3 slaapkamers en 2…
€315.900
Prachtige moderne appartementen met 2 slaapkamers en 2 badkamers gelegen…
€242.900