San Miguel De Salinas Luxurious Apartments ZEER GOED GELEGEN IN HET CENTRUM
Volledig ingerichte luxe appartementen in het centrum van San Miguel…
Te koop Vanaf
€244.000
San Pedro del Pinatar, Campo de Cartagena y Mar Menor, Murcia, 30740, Spanje
Te koop Vanaf
€254.900
Deze luxe appartementen ‘Turistica’ zijn de nieuwe zekerheid voor een hoog rendement.
Na oplevering zal een bedrijf instaan voor de verhuur, marketing, incheck, schoonmaak en onderhoud. Een zorgeloze investering dus, want alles wordt overgenomen door een gespecialiseerd managementbedrijf.
De appartementen beschikken over 2 slaapkamers en 2 badkamers, woonkamer met moderne open keuken en schuiframen die toegang geven tot het frontterras. Op het dakterras bevindt zich het gemeenschappelijke zwembad en gym.
San Pedro del Pinatar is een pittoresk Spaans dorp aan de Mar Menor, op korte afstand van vele golfterreinen en talrijke stranden, met groot aanbod aan restaurants, bars en supermarkten, gratis modderbaden en een mooie baai. Dos Mares Shopping Center ligt op 2 km fietsafstand. Het grote winkelcentrum Zenia Boulevard, met vele trendy winkels, ligt op 10 minuten rijden.
Luchthaven Murcia Corvera is 30 minuten rijden en de luchthaven van Alicante ligt op 50 minuten.
INBEGREPEN IN ONZE SERVICE:
Complete begeleiding waarbij wij de klant volledig ontzorgen.
Elk document gaat via een advocatenbureau.
Elk voorschot laten wij verzekeren door een advocaat.
De bouw zal opgevolgd worden door een facilitair expert.
De volledige inrichting en plaatsingen van allerlei zaken volgen wij gratis op.
Volledig ingerichte luxe appartementen in het centrum van San Miguel…
€244.000
Moderne appartementen met 2 of 3 slaapkamers en 2 badkamers.…
€329.000